O mnie

Fotografią ślubną zajmuję się od 2008 roku. Zajmuję się głównie reportażem z uroczystości ślubnych oraz sesjami plenerowymi oraz narzeczeńskimi. Posiadam także zaświadczenie ukończenia kursu dla fotografów obsługujących uroczystości liturgiczne, wydane przez Warszawską Kurię Metropolitalną.

Do czego dążę w fotografii

W mojej fotografii koncentruję się głównie na ludziach oraz ich emocjach. Fotografia ślubna to przede wszystkim portretowanie, zależy mi więc aby fotografowane osoby zawsze prezentowały się na zdjęciach jak najkorzystniej. Bardzo dużą wagę przykładam do odpowiedniej kolorystyki zdjęć.

Nie zapominam także o pięknych wnętrzach kościołów i sal, oraz długo wybieranych i jakże ważnych detalach ślubnych. Staram się zawsze także zaobserwować jak najwięcej ciekawych momentów i wszystkie je uwiecznić w reportażu.

Styl pracy

Zachowuję pełną otwartość na pomysły i sugestie młodych. Podczas uroczystości nie ingeruję w jej przebieg, tak aby w naturalny sposób uwiecznić wszystkie wydarzenia. Używam wyłącznie w pełni profesjonalych pełnoklatowych aparatów dla najwyższej jakości technicznej zdjęć. Staram się także, aby młodzi nie czekali zbyt długo na materiał - niezależnie od obłożenia i sezonu oddaję go nie później niż do 10 dni od zakończenia zdjęć.

Prywatnie

Prywatnie jestem dumnym tatą dwóch wspaniałych synów. Kiedy tylko podrosną, nauczę ich robić zdjęcia :)

Michał Mroczkowski